TRUHLÁŘSTVÍ

Naše firma nabízí svým klientům i služby, které jsou spojené s opracováním dřeva. Naše truhlářství disponuje moderními stroji na opracování dřeva, máme spolehlivý pracovní tým, který vám splní jakékoliv přání.

Společnost koncem roku 2011 zahájila rozsáhlou modernizaci celého pilařského provozu. Ve spolupráci s Českým zástupcem společností EPIMEX pořídila novou pásovou pilu značky Bongioanni. Tato pila je na svou kapacitu v ČR jedna z nejmodernějších. Pro další zefektivnění výroby byly v lince zapojeny další moderní stroje. Raimann rozmítací pila, Opticut vykracovací pila a další speciálně vyrobené dopravníky. Výhodou nové technologie je možnost výroby krovů do délky 9 m a možnosti řezat kmeny až do průměru 120 cm.

Dále nabízíme nejen servis kompletních služeb pro potřeby provozu lesního hospodářství, ale i služby v oblasti pokládky podlah, výroba parket, dřevěných podlah, pokládka podlah, truhlářství, vyrábíme a dodáváme prkna různých velikostí a tloušťky, dodáváme i kvalitní palivové dříví.

Potřebujete pro vaši terasu speciálně upravené parkety?
Chcete vyrobit zahradní nábytek?
Máte jinou představu? Neváhejte a zavolejte nám nebo nás přijďte navštívit. Rádi vám poradíme.

Hledáte prvotřídní služby pro Vaše lesy a dřevo?