NAŠE SLUŽBY

Pila Chotiměř

Pila Chotiměř je pila vybavená nejmodernější pilařskou technologií.

číst více
Stavební řezivo

U nás naleznete stavební materiál pro realizaci dřevostaveb, krovů a střech. Dřevo je kvalitní a má vysokou odolnost vůči mechanickému zatížení.

číst více
Truhlářství

Naše truhlářství disponuje moderními stroji na opracování dřeva, máme spolehlivý pracovní tým, který vám při této službě splní jakékoliv přání.

číst více
Parkety, dřevěné podlahy, terasy

Nabízíme široký sortiment dřevěných podlah z nejrůznějších druhů dřevin. V sortimentu najdete parkety nebo klasická prkna na podlahu.

číst více
Prodej a výkup dřeva

Společnost HEDERA ZIMA nabízí služby v oblasti prodeje a výkupu dřeva. Naše lokalita zaměření je Ústecký kraj, (Teplice, Most, Ústí nad Labem, Litoměřice)

číst více
Pěstování lesa a těžba dřeva

Společnost se pravidelně účastní výběrových řízení u Lesů České republiky s.p. na pěstební a těžební činnost. Provádíme i servis služeb v lesnictví.

číst více
Doprava dřeva

Nabízíme taky dopravu dřeva na určené místo

číst více

Naše společnost dále nabízí kvalitní palivové dřevo štípané, polena, kulatinu, ale i odřezky nebo brikety.
Dále nabízíme služby v oblasti pokládky podlah, výroba parket, dřevěných podlah, pokládka podlahy, truhlářství, vyrábíme a dodáváme prkna různých velikostí a tloušťky.
Potřebujete na svou chalupu kvalitní dřevo? Zavolejte nám a my vám poradíme, pomůžeme, dovezeme!

Jak Vám můžeme pomoct?

Kontaktujte nás, a my se Vám ozveme s naší bezkonkurenčně nejlepší nabídkou našich služeb, ze kterých si můžete vybrat na této stránce.

Hledáte prvotřídní služby pro Vaše lesy a dřevo?